Wypożyczalnia bagażników rowerowych na dach w okolicach Warszawy

Wypożyczalnia bagażników rowerowych na dach daje Państwu możliwość bezproblemowego wyjazdu zarówno na krótsze – weekendowe wypady, jak i dłuższe wycieczki rowerowe za miasto bez obawy o miejsce i bezpieczeństwo transportu. Prowadzimy wynajem bagażników rowerowych już od jednej doby.

Informujemy, że oferujemy standardowe bagażniki mocowane na dachu oraz bagażniki rowerowe na hak. Zachęcamy Państwa do kontaktu i ustalenia najlepszych rozwiązań na wyjazdy.

Wypożyczalnia uchwytów rowerowych

Dysponujemy wysokogatunkowymi i uniwersalnymi uchwytami rowerowymi na dach, dzięki którym rowery będą bezpieczne, a Państwo zachowają pewność dojazdu na wybrane miejsce bez zbędnych komplikacji.

W głównej mierze wypożyczamy uchwyty rowerowe Amos Rynkienkowy Silver Alu, które pasują do każdej ramy rowerowej niezależnie od jej kształtu, czy grubości. Bazując na zebranym przez nas doświadczeniu – wypożyczamy oraz sprzedajemy sprzęty, które należą do najpraktyczniejszych oraz najbezpieczniejszych na rynku. Wiemy, że takie produkty są wychwalane i doceniane nie tylko przez użytkowników, ale także sprzedawców i właścicieli magazynów motoryzacyjnych.

 

Montaż uchwytów rowerowych na dach

Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada intuicyjny i prosty sposób montażu oraz demontażu. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku zakładania i ściągania uchwytów rowerowych na dach samochodu – to wszystko dzięki cybantom i paskom mocującym koła. Jeśli zgłoszą Państwo do nas taką potrzebę, to istnieje możliwość zamontowania bagażników przez naszych pracowników.

Cena wynajmu bagażnika na dach wynosi:

  • 99 zł za tydzień,
  • 15 zł za dobę,
  • kaucja 100 zł.
Każda kolejna doba 10 zł

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==