Akcesoria do boxów i bagażników dachowych

Są to czasami niezbędne rzeczy których potrzebujemy w podróży lub w samym przechowywaniu boxa lub bagażnika dachowego.

Pokrowiec na box 

Pokrowiec na boxa – sprzedajemy w Warszawie za 49zł

Praktycznie uniwersalny pokrowiec do przechowywania samochodowych boxów dachowych. Pokrowiec chroni przed zabrudzeniem, zarysowaniem i obiciem. Łatwy do zakładania i zdejmowania. Wykonany z trwałego materiału. Dopasowany do boxów o wymiarach od 180 cm. do 230 cm. 

Cena : 49 zł

Torby do boxa Inter Pack – komplet 4 sztuki

Komplet 4 toreb do boxa dachowego, 3 torby o pojemności 60 L i jedna 28 L.
Miękkie torby Inter Pack idealnie nadają się do boxa dachowego ale także na basen czy siłownie. Torby z zamkiem w kształcie litery „U”, zapinanym od góry, dzięki czemu można wygodnie zapakować do nich wszystkie niezbędne rzeczy. Cztery stopki chronią przed zabrudzeniami oraz przetarciami w trakcie podróży.

Cena : 490 zł

Flexi Fit uniwersalne mocowania do boxa dachowego

Flexi Fit to bardzo uniwersalne mocowanie które pozwoli zamontować niemalże każdy box dachowy na belkach bagażnika dachowego. Flexi Fit dobrze dopasowuje się zarówno do belek stalowych jak i aluminiowych. Łatwy i szybki montaż. Posiada możliwość regulacji, która pozwala na montaż boxów na belkach o wysokości od 20 do 67 mm oraz szerokości od 33 do 90 mm.
Komplet zawiera: 4 podkładki z linką o długości 210 mm i nakrętki.


Cena : 99 zł

Inter Pack wieszak do boxa pod sufit

Wieszak do boxa pod sufit to koszt tylko 99zł

Wieszak do boxa pod sufit to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają miejsca do przechowywania boxa dachowego w garażu. Dzięki użyciu windy do boxa, box przechowywany jest wysoko pod sufitem, zatem zaoszczędzamy wiele przestrzeni w garażu.
Ponadto, wieszak nie musi służyć wyłącznie do przechowywania boxów. Winda umożliwia również przechowywanie kajaków, desek surfingowych oraz innych przedmiotów nieprzekraczających masy 50 kg.


Cena : 99 zł