Co można przewozić w bagażnikach na hak?

rower na samochodzie

Jeśli Twój samochód wyposażony jest w hak holowniczy, masz możliwość montażu bagażnika na hak. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne dla rowerzystów, ponieważ w ten sposób można wygodnie i bezpiecznie przewozić jednoślady.

Bagażniki na hak do przewożenia rowerów

Do bagażnika na hak można przymocować łącznie do 4 rowerów. Jest to więc świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy na wycieczkę rowerową wybierasz się wspólnie z rodziną lub grupą przyjaciół. Montaż jednośladów na platformie mocowanej do haka to również wygodniejsza opcja niż na dachu pojazdu, ponieważ wymaga użycia znacznie mniejszej siły i zręczności — z powodzeniem może się tym zająć jedna osoba. Kolejną zaletą jest fakt, że rowery przewożona z tyłu na haku wytwarzają mniejsze opory aerodynamiczne niż transportowane na dachu.

Nasza firma specjalizuje się w wypożyczaniu bagażników na hak w Warszawie, więc jeśli planujesz wyprawę rowerową, ale nie masz ochoty inwestować w uchwyt lub Twój samochód nie posiada haka, możesz skorzystać z naszej oferty. Zapewniamy wyłącznie najlepsze, sprawdzone modele, takie jak np. Peruzzo Arezzo, które z powodzeniem dopasujesz do większości haków holowniczych. Są one doceniane za praktyczność, stabilność i wyjątkową wytrzymałość.

Bagażniki na hak są łatwe w montażu i demontażu. Po zdjęciu można je bez większego problemu złożyć i umieścić w bagażniku samochodu. Dostępne są też modele z możliwością odchylania, co ułatwia dostęp do bagażnika pojazdu. Jeśli uchwyt rowerowy przysłania tylne światła i tablicę rejestracyjną, można zdecydować się na zastosowanie listwy świetlnej, co której można przymocować trzecią tablicę rejestracyjną.

Jak się zatem okazuje, jest wiele korzyści wynikających z przewożenia rowerów przymocowanych do bagażnika na hak. Pod wieloma względami jest to lepsze rozwiązanie niż bagażniki na dach. Warunkiem jest jednak posiadanie haka holowniczego. Jeśli chcesz kupić własną platformę rowerową, skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w dobrze idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb produktu. Jeżeli jednak chcesz skorzystać z bagażnika, ale niekoniecznie chcesz go kupować, możesz skorzystać z opcji wynajmu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.